Medáreň

Návšteva možná

Celý rok

Popis farmy

Občianske združenie MEDÁREŇ o.z. Vám prináša možnosť spoznať život včiel, priamo na včelej farme. Život včiel je fascinujúci a radi by sme sa o to podelili so širokou verejnosťou. Budete mať možnosť pozorovať včely v ich prirodzenom prostredí. Ak máte zo včiel strach, vieme vám ich ukázať aj v pozorovacom úle, bez rizika uštipnutia. V prípade záujmu je sučasťou predstavenie farmy aj ochutnávka našich medov. Radi vám porozprávame o včelích produktoch, a to o mede, včelom peľe, propolise, materskej kašičke a o vosku a ďalších produktoch. Uvedený program je určený pre školy a škôlky. Pokiaľ máte nad 18 rokov, môžete ochutnať aj našu medovinu :) Uvedená cena 3 eur je cena za jednu osobu. Každý účastník dostane špeciálne oblečenie, aby sme zabránili uštipnutiu včielkou.

Druh hospodárenia

Iba živočíšna

Režim hospodárenia

Ekologický – bez certifikácie BIO

Aké aktivity je možné vykonávať so žiakmi?

Pre dostapnosť počas roka treba kontaktovať priamo farmu.

Možnosť ubytovania na farme

Ponúka farma vlastný vzdelávací program?

Áno

Je návšteva farmy spoplatnená?

Áno

• Materské školy