Ďakujeme za priestor, ktorý v médiách pravidelne dostávame.

Viac informácií o našich aktivitách sa dozviete v nasledovných televíznych vystúpeniach, podcastoch, rozhovoroch a článkoch.

13. december - Podcast Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku - Vidíme sa s Anettou Vaculíkovou

6. december 2021 - Instagram MŠVVaŠ SR - Viete čo by mal obsahovať balíček od Mikuláša?

27. október 2021 - Anetta Vaculíková v rozhovore pre ZumZum.sk aj o Skutočne zdravej škole - Maliny v zime sú to, na čom stojí svet.

27. september 2021 - účasť v Teleráne - o Skutočne zdravej škole, ale aj o zmenách v školskom stravovaní

12. september 2021 - TASR - Prieskumu, ktorého cieľom bolo zmapovať vedomosti a návyky slovenských žiakov súvisiace so zdravým životným štýlom, sa zúčastnilo 1369 detí.

14. júl 2021 - Food Heroes video rozhovor pre Free Food

28. jún 2021 - OZ Futuristique - diskusia: Zdravé deti - budúcnosť či utópia?

13. máj 2021 - StudyIn.sk - Projekt Skutočne zdravá škola

20. apríl 2021 - Rádio Regina Západ - 3 minúty o Skutočne zdravých školách

12. apríl 2021 - portál Akčné mamy - Skutočne zdravá škola chce tento rok priniesť revolúciu do školského stravovania

6. apríl 2021 - Rikiki - Anetta Vaculíková - Témy zdravá výživa a kvalita potravín patria do učebných osnov našich detí

10. marec 2021 - Lužifčák

poznámka k rozhovoru: vyprážané síce ešte nie sú zakázané jedlá, ale Skutočne zdravá škola OZ aktuálne participuje na revízii MSN a receptúr pre školské stravovanie a veríme, že konsenzus aj v tejto téme nájdeme.

4. marec 2021 - Rozhovor a varenie naživo v Teleráno

21. február 2021 - Rádio Lumen - Vitaj doma, rodina! - Ako sa môžu deti aj v škole stravovať lepšie?

2. február 2021 - RTVS Talkshow Hosť Andrey Poláčkovej

30. november 2020 - podcast Mamagang.sk

06. január 2020 - rozhovor pre Menučka.sk

Rozhovor pre Yeme - plnochutné potraviny