Informácie o ochrane osobných údajov

Informácie o spracúvaní a ochrane osobných údajov občianskeho združenia Skutočne zdravá škola o.z. nájdete tu.

Projekt "V škole zdravo, v škole dobre"- Prieskum o vzťahu detí k zdravému životnému štýlu:

• Informácie o ochrane osobných údajov pre koordinátorov v rámci projektu “V škole zdravo, v škole dobre” nájdete TU
  • Informácie o ochrane osobných údajov pre účastníkov súťaže v rámci projektu “V škole zdravo, v škole dobre” nájdete TU
  • Súťažné podmienky súťaže v rámci projektu “V škole zdravo, v škole dobre” nájdete TU.