Čo musíte urobiť, aby bola vaša škola alebo škôlka Skutočne zdravá?

1. krok: Prečítajte si víziu programu Skutočne zdravej školy.

2. krok: Prečítajte si, čo je Skutočne zdravá škola

3. krok: Prečítajte si kritériá Skutočne zdravej školy a škôlky. Ich splnenie je podmienkou pre udelenie certifikátu.

4. krok: Vyplňte registračný formulár. Následne sa vám ozve naša koordinátorka a spoločne program rozbehnete.

Chcete ísť do toho?

Nie ste v tom sami. Pomôžeme vám. Svoje otázky neváhajte smerovať na koordinátorku škôl.

Po registrácii vašej školy do programu urobíme všetko pre to, aby sme vás motivovali a povzbudzovali k dosiahnutiu ocenenia.

Školský profil

Registráciou do programu získavate prístup do vášho personalizovaného školského profilu na našom webe.

Vo vašom profile môžete upravovať základné údaje o vašej škole, písáť články v sekcii Školský blog, aktualizovať svoj postup v plnení kritérií programu. Prostredníctvom vlastného blogu môžete informovať verejnosť a ďalšie školy o dianí vo vašej škole.

Sieť škôl

V neposlednom rade sa stávate súčasťou siete škôl, z ktorých mnohé sú ochotné poskytnúť vám rady v oblastiach, ktoré už oni vyriešili. Pridajte sa do zoznamu zapojených škôl v programe.