Na farmu! - mapa preverených vzdelávacích fariem

Výlet na farmu v okolí školy, spolupráce s miestnymi poľnohospodármi a "zapojenie sa do práce", sú všetko príklady aktivít z programu Skutočne zdravá škola. Návody, ako naplánovať a úspešne realizovať vzdelávací výlet na farmu, nájdete tu. Na mape nájdete preverené farmy, které ponúkajú vzdelávacie aktivity a programy pro školákov a deti.

Ďakujeme občianskemu združeniu Slow Food Pressburg za pomoc pri tvorbe siete edukačných fariem! Ak máte pre nás tip na nové zaujímavé miesta, kontaktujte nás.