Návšteva hydinovej farmy Vidiščák

9. 10. 2023
ZŠ Važecká, Prešov

Dňa 09.10.2023 sa žiaci kolégia Skutočne zdravej školy vybrali navštíviť hydinovú farmu neďaleko Stropkova. Je to malá rodinná farma, ktorá má chov sliepok vo voľnom výbehu. Je dôležité dodať, že vajíčka z tejto farmy putujú aj do našej jedálne. Hneď po príchode sme mali pocit, akoby sme sa ocitli pri našich starkých. Žiakom sa páčilo všetko: od príjemného privítania, pozretia hál so sliepkami, triedičky vajíčok, až po milý darček v podobe tašky s vajíčkami a sladkosťou. Veríme, že nám táto milá spolupráca vydrží čo najdlhšie!

Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1Návšteva hydinovej farmy Vidiščák 1
Školský blog
Späť na zoznam