Webinár: Strava a jej vplyv na imunitný systém

25. 1. 2022 - 21. 5. 2022 | 14:00 - 15:30
zoom

Pozývame Vás na webinár s názvom "Strava a jej vplyv na imunitný systém", na ktorom si povieme akú dôležitú úlohu zohráva v imunitnom systéme mikrobióm a strava. Povieme si, za aké potraviny sa nám naše priateľské baktérie poďakujú a prečo sme to, čo jeme.

Pre koho je určený: zriaďovatelia škôl (kraj, mesto, obec), vedenie škôl, vedúce a pracovníci školských jedální, tvorcovia politík v oblasti verejného stravovania, pedagógovia, rodičia.

Prečo by ste sa mali zúčastniť: Cieľom je motivovať školy k zapájaniu do programu Skutočne zdravá škola a podpora zdravého životného štýlu detí a mádeže na školách a v škôlkach. Na webinári sa dozviete, ako zakomponovať tému jedla do rôznych predmetov, a že to vôbec nie je také ťažké. Tešíme sa na Vás!

Cena: účasť voľná, na zapojenie sa je však potrebná registrácia. 

Registrácia: na webinár sa registrujte v tomto registračnom formulári. Po registrácii Vám pred konaním webináru pošleme link, na ktorom môžete webinár sledovať a priamo sa zapájať aj otázkami.

Sledovať webinár môžete z počítača, notebooku, tabletu alebo smart phone-u, odkiaľkoľvek.

Partnerom webináru je spoločnosť Kaufland

znam z webináru si môžete pozrieť tu:

Program:

14:00 - 14:10   Privítanie, úvod do témy, Eva Blaho, Skutočne zdravá škola, o.z.

14:10 - 14:40  Strava a jej vplyv na imunitný systémMUDr. Katarína Legrand

  • Katarína Legrand je detská doktorka a mama dvoch škôlkarok. Kým zatestovala z pediatrie v roku 2016, pracovala v nemocniciach a ambulanciách na Slovensku, v Burundi, Indii a Paríži. Počas materskej a rodičovskej dovolenky navýšila svoje pediatrické vedomosti o praktické skúsenosti s vlastnými deťmi. V súčasnosti pracuje na klasickej detskej ambulancii a prevencii a osvete sa venuje vrámci projektu Vaša Okidoki.

14:40 - 15:10   Odporúčania Skutočne zdravej školy súvisiace s podporou imunity - Katarína Medveďová, Skutočne zdravá škola o.z., Cookučka

  • Lektorka Katka sa s nami podelí o jednoduché kuchynské tipy na jedlá podporujúce imunitu, ktoré sú ľahké a hlavne chutné.

15:10 - 15:30   Záverečná diskusia, zhrnutie výstupov

Odkaz na Facebook udalosť


Späť na zoznam