Webinár: Mýty o výžive

21. 4. 2022 | 15:00 - 16:30
zoom

Pozývame Vás na webinár s názvom "Mýty o výžive".

Pre koho je určený: zriaďovatelia škôl (kraj, mesto, obec), vedenie škôl, vedúce a pracovníci školských jedální, tvorcovia politík v oblasti verejného stravovania, pedagógovia, rodičia.

Prečo by ste sa mali zúčastniť: Cieľom je motivovať školy k zapájaniu do programu Skutočne zdravá škola a podpora zdravého životného štýlu detí a mádeže na školách a v škôlkach a v školských jedálňach.

Na webinári sa dozviete viac o kontroverzných témach z pohľadu výživy a poskytneme vám aj návod ako k nim pristupovať a ako o týchto témach učiť.

Cena: účasť voľná, na zapojenie sa je však potrebná registrácia.

Registrácia: na webinár sa registrujte v tomto registračnom formulári. Po registrácii Vám pred konaním webináru pošleme link, na ktorom môžete webinár sledovať a priamo sa zapájať aj otázkami.

Sledovať webinár môžete z počítača, notebooku, tabletu alebo smart phone-u, odkiaľkoľvek.

Partnerom webináru je spoločnosť Kaufland

Záznam z webináru si môžete pozrieť tu:

Program:

15:00 - 15:10   Privítanie, úvod do témy, Anna Dohňanská, Skutočne zdravá škola, o.z.

15:10 - 16:10  Mýty o výžive - Peter Wetzler („Lokál žrawetz“, stredoškolský učiteľ, biológ) a Silvia Horecká (biochemička a autorka konceptu „Terapia jedlom“) 

  • detailnejšie predstavia témy, akými sú prekyslenie organizmu, mlieko - áno či nie?, kyslomliečne fermentované výrobky, detox, éčka v potravinách, tuky a oleje - na čo si dávať pozor, špeciálne stravovacie smery /vegánstvo, vegetariánstvo, vitariánstvo/.

16:10 - 16:30   Záverečná diskusia

Odkaz na Facebook udalosť


Späť na zoznam