Vyhrajte jeden z workshopov SZŠ

5. 3. 2024

Milé školy!

Veríme, že plnenie kritérií programu Skutočne zdravej školy niekedy nemusí byť jednoduché.

Chceme Vám pomôcť, aby bola Vaša cesta za certifikátom jednoduchšia.

Téma súťaže

Zdieľajte s nami jeden príklad dobrej praxe vo Vašej škole. Čo sa Vám podarilo v školskej jedálni alebo ako vzdelávate žiakov o zdravom stravovaní? Podeľte sa s nami!

Odmena

15 najzaujímavejších prác vyhrá analýzu ŠJ alebo jeden z workshopov podľa svojho výberu podľa našej aktuálnej ponuky. Je len na Vás, čo si vyberiete. Workshopy sa uskutočnia do konca školského roka 2023/2024.

Pravidlá a podmienky súťaže

1. Do súťaže sa môže zapojiť každá škola na Slovensku, ktorá je registrovaná v programe SZŠ alebo Čerstvé hlavičky - v aktuálnom školskom roku. Do súťaže sa nezapájajú jednotlivci, iba škola ako celok.

2. Vaše práce nám môžete poslať vo forme word dokumentu / fotiek / videa / powerpointovej prezentácie.

3. Súťažný formulár vyplňte do 15.3.2024.

4. Hodnotenie sa bude odvíjať od dodržania témy a od myšlienky a originality práce. Víťazné práce budú následne zverejnené na webovej stránke a na sociálnych sieťach Skutočne zdravej školy.

5. Do súťaže budú zaradené všetky práce, ktoré budú zaslané do termínu 15.3.2024 a zároveň budú spĺňať podmienky uvedené vyššie. Práce, ktoré nebudú spĺňať podmienky súťaže, nebudú zaradené do hodnotiaceho procesu.

6. Vyhodnotenie oznámime 22.3.2024.

Tešíme sa na Vaše práce!

Partnerom súťaže je Nadačný fond Kaufland pri Nadácii Centra pre filantropiu.