NÁVRAT KU KOREŇOM

4. 4. 2023
ZŠ Dr. Štefana Osuského, Brezová pod Bradlom

V priebehu tohto školského roka 2022/23 realizuje naša škola projekt Návrat ku koreňom vďaka finančnej podpore Nadácie SPP. Projekt vedie žiakov späť ku koreňom, k trvalo udržateľnému spôsobu života s využitím modernej metodológie prostredníctvom inovatívneho systému vzdelávania. Ide o prepojenie tradičných hodnôt – základov s moderným prístupom. Zámerom projektu je vynovenie školského areálu atraktívnymi prvkami. Žiaci druhého stupňa základnej školy realizujú rôznorodé aktivity – najmä na hodinách biológie a technickej výchovy. Naše uskutočnené projektové aktivity sú: príprava priesad a nových rastlín do vyvýšených záhonov, nepohlavné rozmnožovanie izbových rastlín, úprava rín a osadenie zberných nádob na dažďovú vodu, tvorba hmyzích domčekov a mnohé ďalšie.

NÁVRAT KU KOREŇOM 1NÁVRAT KU KOREŇOM 1NÁVRAT KU KOREŇOM 1NÁVRAT KU KOREŇOM 1NÁVRAT KU KOREŇOM 1NÁVRAT KU KOREŇOM 1NÁVRAT KU KOREŇOM 1