Naša bylinková záhradka

19. 6. 2023
ZŠ Dr. Štefana Osuského, Brezová pod Bradlom

Na našej škole vedieme obľúbený krúžok „Varenie a pečenie“ . Celý rok sme na krúžku vytvárali mnohé zaujímavé ale zároveň aj zdravé recepty. Takými boli aj muffiny, na ich prípravu sme použili bylinky z našej školskej záhradky.  Bylinky sme využili aj pri ďalšom recepte na ozdobenie ovocných košíčkov a prípravu osviežujúceho nápoja z bazy a mäty.  Recepty sa nám vydarili a vlastnoručne pripravené dobroty mali veľký úspech.