Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata

27. 5. 2024
ZŠ Dr. Štefana Osuského, Brezová pod Bradlom

V rámci projektu Deň školskej jedálne sme zrealizovali aj workshop s lektorkou Skutočne zdravej školy na tému zdravá desiata. Okrem zaujímavej prednášky spestrenej náučnými videami, si žiaci 3.B triedy sami pripravili  zdravú desiatu - bryndzovú nátierku so zeleninou a ovocné smoothie. Svoje vedomosti o zdravej desiatej si vyskúšali a aj prakticky ochutnali. ĎAKUJEME Skutočne zdravej škole a pani lektorke, že nám vytvorila hodinu plnú zábavy a vzdelávania.

Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1Deň školskej jedálne - workshop - zdravá desiata 1
Späť na zoznam