Deň otvorených dverí na farme Šterusy

17. 6. 2024
ZŠ Dr. Štefana Osuského, Brezová pod Bradlom

Slovenské mliečne farmy sa rozhodli otvoriť svoje brány pre všetkých, ktorých zaujíma, ako sa slovenskí farmári o kravičky denne starajú a odkiaľ mlieko, z ktorého sa vyrábajú slovenské mliečne výrobky, pochádza. Aj my sme sa 14.6. 2024 zúčastnili Dňa otvorených dverí na farme Šterusy - Poľnohospodárske výrobné a obchodné družstvo Kočín. Pracovníci farmy žiakom ukázali nielen kravičky, teliatka ale aj sýpky s obilím a malé prasiatka. Na záver exkurzie čakalo na žiakov prekvapenie – mliečko Brejky a chutná zmrzlina. Na pamiatku dostali kľúčenku a magnetku. Ďakujeme organizačnému tímu Projektu Adoptuj kravičku a slovenským farmárom a mliekarom.

Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1Deň otvorených dverí na farme Šterusy 1
Školský blog
Späť na zoznam