Deň čaju

30. 11. 2023
ZŠ s MŠ M. R. Štefánika, Bratislava

Posledný novembrový týždeň venovali žiaci v školskom klube detí oslave čaju. Sychravé a studené počasie všetkých postupne odrádza viac a viac, aj preto sa žiaci rozhodli proti nemu bojovať najlepšie, ako vedeli. S obľúbenými hrnčekmi v ruke, vyzbrojení čajovými vrecúškami a sladkými dobrotami. Nechýbal ani zdravý med či citrón, nech je príjemná popoludňajšia aktivita užitočná i pre imunitný systém. Aktivity v triede sa rôznili. Niektoré oddelenia využili chvíľku pri čaji na príjemný rozhovor, v iných sa zase postavili pred triedu žiakov ich spolužiaci, aby im mohli porozprávať o tom, ako taký čaj vlastne vznikol. Tak či onak, všetci sme si naše čajové popoludnie veľmi užili – tak veľmi, že nám potom nevadila ani tá blížiaca sa zima pred oknami! Akcia mala u žiakov v školskom klube detí veľký úspech a už teraz sa všetci tešíme, až si podobné popoludnie znovu zopakujeme!