ROK 2021 v skratke

23. 12. 2021
Skutočne zdravá škola

Aký bol pre nás rok 2021?

  • Aktuálne máme 60 škôl zapojených v programe
  • 5 školám sa podarilo získať bronzový certifikát
  • Účasť na revízii MSN a receptúr pre školské stravovanie ako člen pracovnej skupiny na pôde MŠVVaŠ SR
  • Stali sme sa členom Vidieckej rady pri MPRV SR
  • Zrealizovali sme celoslovenský prieskum o vzťahu, návykoch a názoroch detí k zdravému životnému štýlu a stravovaniu.
  • Vytvorili sme pre vás 32 nových metodických materiálov o jedle, zdravom životnom štýle, výžive, kvalite potravín, záhradách, či výletoch na farmy alebo o tom, ako zorganizovať školské potravinové trhy.
  • Zorganizovali sme 26 vzdelávacích webinárov pre žiakov ale aj dospelých - vedenie škôl, pedagógov, pracovníkov školských jedální či rodičov.
  • Podarilo sa nám vyhrať veľký európsky tender v H2020 projekte School Food 4 Change, ktorého sme projektovým lídrom na Slovensku. Projekt, kde sa školské stravovanie stáva katalyzátorom zmeny v budovaní udržateľného a zdravého potravinového systému bude trvať 4 roky a začíname už 1. januára 2022. 
  • Vytvorili sme zľavový systéme pre všetky školy registrované do programu od našich produktových partnerov.
  • A v nesposlednom rade sa tešíme z našej dlhodobej spolupráce s Nadačným fondom Kaufland a spoločnosťou Kaufland, v ktorej pokračujeme aj v roku 2022. A nedá nám nespomenúť, že sa, školy, máte na čo tešiť!

Späť na zoznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací