Naša knižnica o zdravom životnom štýle, varení a pestovaní

8. 1. 2023

Na svete existuje veľa kníh o zdravom životnom štýle, stravovaní, varení. Neviete, ktoré čítať? My sme našli také, ktoré sa nám páčia spracovaním a sú nabité plnohodnotnými informáciami. Radi sa s vami podelíme.

Všetky vybrané knihy môžete zároveň použiť ako pomôcku ku splneniu strieborného kritéria S3 (celé znenie: Zabezpečíme, aby príslušní učitelia mali dostatočné vedomosti a skúsenosti na vedenie pestovateľských hodín a hodín varenia.)

Inšpirujte sa našou knižnicou a vytvorte si v škole sekciu o zdravom životnom štýle, varení a pestovaní. Na trhu je mnoho dostupnej literatúry, ktorou je možné podporiť sebavzdelávanie.  Literatúru sa nebojte vyžívať pri vyučovaní a edukácii žiakov.

Materské školy

Učenie chutí

Škriatok Zdravý tanier

Ako naučiť deti jesť zeleninu