Bioplant Ostratice

Certifikáty

• Certifikát - BIO

Iné

Sme ovocinárska farma zameraná predovšetkým na veľko-produkciu ovocia, s dôrazom na ekologické spolužitie s prírodou. Vznikli sme v roku 2000 a náš tím tvoria priatelia, manželia, súrodenci, viac-generačné rodiny, ale aj ľudia z blízkeho či širšieho okolia. Od svojho vzniku sme sa vypracovali na jednu z popredných ovocinárskych firiem na Slovensku a naše produkty si môžete kúpiť nielen v slovenských supermarketoch, na tržniciach, či jarmokoch ale v širokom sortimente najmä v našej predajni v Ostraticiach. Počas celého roka žijeme starostlivosťou o ovocné sady, aby sme Vám mohli prinášať to najkvalitnejšie slovenské ovocie, dopestované na Hornej Nitre. Pokrývame všetky aktivity od zasadenia podpníku ovocného stromu až po doručenie na váš stôl. Koncom mája začíname samozberom jahôd, neskôr zberom čerešní, v júli pokračujeme marhuľami, od augusta do novembra hlavnou sezónou exkluzívnych odrôd jabĺk, ktoré tvoria základ našej produkcie. Tiež si určite pochutnáte na naších ovocných šťavách a nektároch, ale aj ďalších zdravých výrobkoch, ktorých kúpou podporíte lokálnych slovenských farmárov. Počas jari a jesene u nás nájdete aj stromy do vašej záhrady, s výberom ktorých Vám poradí náš vyškolený personál. Novinkou v našom sortimente je víno ktoré dorábame v najsevernejšom slovenskom registrovanom vinohrade, v neďalekej dedinke Vysočany. Budeme veľmi radi ak nás navštívíte v dedinke Ostratice, medzi Partizánskym a Bánovcami nad Bebravou.