Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"

23. 4. 2024
Spojená škola, Piešťany

Polievka - čo dom dal- všetko, čo už bol najvyšší čaš spotrebovať. Téma " zemiaky" nás potešila, lebo jednohlasne vyhralo slovenské jedlo - zemiakové placky. Nebolo to také jednoduché a pri strúhaní zemiakov sme sa zapotili , ale degustácia to všetko zachránila. Pri príprave sme použili nami vypestovanú pažítku a spravili si chutný mätový čajík. Ostatným sme aspoň pošteklili čuchové bunky,lebo vôňa sa šírila po celej škole.

Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1Zemiakové placky a polievočka "Čo dom dal"  1
Späť na zoznam