Zdravá výživa v našej škole

10. 1. 2024
ZŠ Pavla Dobšinského, Rimavská Sobota

Od začiaku nového školského roka sa deti našej školy v rámci školskej družiny, ale tiež v jednotlivých triedach prvého stupňa rozprávali o zdravej výžive a zdravom stravovaní so školským zdravotníkom. Popri teoretickej časti o zdravej výžive sa sme sa zamerali aj na vytvorenie potravinovej pyramídy zdravia.

Po týchto jesenných tvorivých, ale tiež zábavných hodinách vznikali zaujímavé tvorby naších šikovných detí, ktoré sme s radosťou vystavili na nástenkách chodby našej školskej jedálne.