Včelia farma

15. 5. 2023
ZŠ kniežaťa Pribinu, Nitra

Dňa 15. mája 2023 sa triedy 2.A a 2.B zúčastnili exkurzie v prekrásnych Smoleniciach. Navštívili Včeliu farmu a získali množstvo nových teoretických poznatkov zo života včiel. Zároveň preukázali svoje vedomosti z hodín prvouky. Exkurzia bola interaktívna, čo zvýšilo jej atraktivitu. Deti mali možnosť ochutnať rôzne druhy medu, vlastnoručne si vyrobiť sviečku z včelieho plástu. Prechádzkou nádherným areálom farmy mali možnosť lepšie pochopiť život včelieho spoločenstva. Ako pamiatku na tento výnimočný deň si deti okrem sviečky priniesli domov rôzne produkty usilovných včielok.

Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1Včelia farma 1
Školský blog
Späť na zoznam