Týždeň zdravej výživy

17. 10. 2022
ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin

Jednotlivé dni v týždni sme si farebne odlíšili PONDELOK žltá, UTOROK oranžová, STREDA červená, ŠTVRTOK fialová, PIATOK zelená.  V týchto farbách si nielen naše deti, ale aj pedagogický či nepedagogický  zamestnanci priniesli svoje ovocie či zeleninu a podporili to aj kúskom farebného oblečenia alebo vhodným doplnkom.

Desiata je dôležitá súčasťou stravovacieho režimu každého dieťaťa a aj vďaka takejto výzve sme chceli u detí prehĺbiť vzťah ku konzumácii ovocia a zeleniny a ukázať aj ostatným, ako sa dá chutne a zdravo pripraviť desiata.

Bolo milé sledovať, ako sa deti v triedach alebo na chodbách navzájom ponúkali a naša škola sa farebne menila počas celého týždňa.

Týždeň zdravej výživy 1Týždeň zdravej výživy 1Týždeň zdravej výživy 1Týždeň zdravej výživy 1Týždeň zdravej výživy 1Týždeň zdravej výživy 1Týždeň zdravej výživy 1
Späť na zoznam