Tvorivé dielne so Starými rodičmi

25. 10. 2023
MŠ Bohrova, Bratislava

V našej materskej škole sa tradične nesie mesiac Október v duchu úcty k starším. Po rokoch nemožnosti sa stretávať sa veľmi tešíme, že môžeme opäť realizovať aktivity, ktoré nás spájajú nielen s rodičmi, ale aj so starými rodičmi. 24. -25. Októbra sa naša materská škola premenila na tvorivý ateliér, kde sa vyrábalo, kreslilo, maľovalo, lepilo, aranžovalo, vyrezávalo a všetko, čo súvisí s kreativitou. Účasť bola obrovská, keďže máme 8 tried, stretnutie sa konalo 2 dni, prvý deň malé triedy a druhý deň veľké triedy. 

Neodmysliteľnou súčasťou tohto spoločného stretnutia detí a ich starých rodičov bolo pohostenie. Starí rodičia doma napiekli rôzne koláče (bezlepkové, špaldové a pod.) - buchty, bábovky, muffiny, pagáčiky...

V réžií materskej školy bola príprava pomazánok - cesnaková, jahodová a syrová. Príprava zeleninových a ovocných príloh. Na pitie sa podávala čistá voda.

Bolo veľmi krásne pozorovať vzácnosť týchto chvíľ, pretože niektorí starí rodičia merali cestu do Bratislavy z rôznych kútov Slovenska. Ohlasy 

boli veľmi pozitívne, preto sa tešíme na stretnutie aj budúci rok.

Tvorivé dielne so Starými rodičmi 1Tvorivé dielne so Starými rodičmi 1Tvorivé dielne so Starými rodičmi 1Tvorivé dielne so Starými rodičmi 1Tvorivé dielne so Starými rodičmi 1Tvorivé dielne so Starými rodičmi 1
Späť na zoznam