Rozcvička s Marošom Molnárom

4. 4. 2024
ZŠ Mudroňova, Bratislava

V rámci projektu Skutočne zdravá škola sme mali na Mudroňke návštevu s obľúbeným trenérom - Marošom Molnárom. Naši siedmaci si užili rannú rozcvičku na školskom dvore a následne sa do jedálne presunuli na prednášku.

Čo sa žiaci a žiačky dozvedeli?   Hýbte sa, naučte sa správne dýchať, vyberte si šport, ktorý vás bude baviť.

Všímajte si, čo jete! Zjete šálku zeleniny denne? Viete ako funguje cukor v krvi, ako sa na dvíha a klesá? Máte dostatočne pestrý tanier?

Jedna Coca Cola alebo jedlo z fastfoodu vám nič nespravia. Chcete ale prijímať jednoduchý cukor a prázdne kalórie pravidelne? Veľa cukru a tuku spôsobuje nielen zvýšený prírastok váhy, ale aj narušenie hladiny cukru v krvi.

Nerobme si srandu zo spánku! Správny odpočinok a spánok sú zásadné pre regeneráciu nášho tela. A verte, že to platí pre všetkých.

Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1Rozcvička s Marošom Molnárom 1
Späť na zoznam