Projekt Hovorme o jedle

10. 10. 2022
ZŠ Záhorská Ves

Opäť boli dni v našej škole pestré, voňavé, súťaživé a hlavne zdravé, vďaka vitamínovým desiatam a oblečeniu, ktoré ladilo mnohým deťom, ale i pedagógom s vyhlásenou dennou témou.

V rámci vyučovania i popoludňajších aktivít v ŠKD prebiehalo množstvo vzdelávacích činností zameraných na správnu životosprávu. Medzi triedami 1. stupňa prebiehala súťaž O najzdravšiu desiatu. Každý deň mal iné farebné zameranie, no hlavne mal byť o zdravom jedle - zelenine, ovocí, mliečnej výžive, obilninách, pití čistej vody.

Výsledky súťaže O najzdravšiu triedu:

1. miesto - IV. A

2. miesto - II. B

3. miesto - I. A

4. miesto - III. A

5. miesto - II. A

Gratulujeme víťazným triedam!

Žiaci 2. stupňa tvorili prezentácie, maľovali výtvarné práce a písali literárne práce na tému

ZÁLEŽÍ NA TOM, ČO VIEM O POTRAVINÁCH.

Projekt Hovorme o jedle 1Projekt Hovorme o jedle 1Projekt Hovorme o jedle 1Projekt Hovorme o jedle 1Projekt Hovorme o jedle 1Projekt Hovorme o jedle 1