PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš

19. 10. 2022
Súkromná MŠ Lobelka, Liptovský Mikuláš

Malým krokom k veľkým veciam ...

...to je našou hlavnou myšlienkou u nás v Lobelke, v materskej škole v Liptovskom Mikuláši.

Našim cieľom v edukácii je, aby deti zažívali reálne situácie, tešili sa z toho, čo nám každodenný bežný život prináša. Spoločne zisťujeme, ako funguje svet.

Spoločne sa nielen stravujeme, ale spoločne si jedlo pripravujeme aj s našim pánom kuchárom.

Záleží nám na tom, aby deti jedli kvalitné jedlo, ktoré spolu s pohybom tvoria základ zdravého životného štýlu. Vedieme deti k poznaniu, že k spokojnému životu je potrebná rovnováha tela, srdca, mysle a duše.

Nakupujeme kvalitne a sezónne. Vyhľadávame lokálnych dodávateľov. Podporujeme deti, aby sa zaujímali o pôvod potravín. Spoločne poznávame príbeh jedla, pestujeme vo vlastnej záhradke a varíme.

Kritériá programu SKUTOČNE ZDRAVÁ ŠKOLA hravo plníme, pretože sú to rovnaké kritériá, ktorými sa riadime.

V našej materskej škole Lobelke varíme poctivo, kvalitne, zdravo, chutne a hlavne srdcom.

Poznáte príbeh o Šípke Šípkovej z Liptovskej kotliny? Ak ešte nie, neváhajte s nami nazrieť, ovoňať či ochutnať jej príbeh s nami :)

PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1PREDSTAVENIE MŠ LOBELKA, Liptovský Mikuláš 1
Späť na zoznam