Pochutinky s pani riaditeľkou

6. 10. 2023
ZŠ Važecká, Prešov

V rámci školského projektu „Skutočne zdravá škola“, si pani riaditeľka Mgr. Pruchnerovičová pripravila pre našich najmladších milé prekvapenie. Pozvala ich na zdravú, chutnú, čerstvú desiatu. Žiaci si mohli pochutnať  na cereálnych bagetách s nátierkami – špenátovou, bryndzovou, hráškovou, mrkvovou. Na výber mali aj zo zdravej zeleniny a ovocia. Aj keď na začiatku mali žiaci v nátierkách "nedôveru" , po ich ochutnaní uznali, že sú výborné! Na počudovanie, najväčší úspech mala špenátová nátierka! Veríme, že si žiaci uvedomili, že jedenie zdravých jedál je pre nich to najlepšie.