Nadväzovanie nových spoluprác

25. 4. 2024
Spojená škola, Piešťany

Na hodinách praktického vyučovania sme sledovali žiakov 1.ročníka, ktorí pod vedením Mgr.Zuzany Španárovej pripravovali kompletné obedové menu. Kuchyňou sa niesla vôňa krémovej polievky z hokaido tekvice, pečeného kuriatka, cuketového tataráku, kokosových lievancov či mrkvového koláčika. Žiaci nás oboznámili s receptami a ukázali postup pri príprave jedál. Samozrejme, že sme ochutnali aj výsledky ich kuchárskeho umenia. V rámci rovesníckeho vzdelávania sme študentov pozvali aj na naše hodiny varenia.

Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1Nadväzovanie nových spoluprác 1
Späť na zoznam