Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa

15. 6. 2022
ZŠ Záhorská Ves

V budove veľkého včelína sa deti dozvedeli viac o vývoji včelárstva, prezreli si medomety, lisy, medzistienky a rôzne včelárske pomôcky. Najväčší zážitok mali z pozorovania živých včielok v priehľadnom včelíne. Na záver ochutnali tri druhy medov od týchto usilovných stvorení.

Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Múzeum včelárstva - exkurzia žiakov 1. stupňa 1
Späť na zoznam