Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa

15. 6. 2022
ZŠ Záhorská Ves

V motýlej záhrade obdivovali deti rôzne druhy prenádherných tropických motýľov. Mali možnosť pozorovať ich zblízka, niektorí žiaci mali to šťastie, že si ich motýľ vybral pre svoj odpočinok a pristál im na tričku, či čiapke.

Z motýlej záhrady sme sa premiestnili na Včelársku paseku. Včelársky skanzen je vybudovaný v priestore, ktorý obklopuje prekrásny anglický park. V expozícii sú vystavené unikátne zbierky úľov najrozličnejších tvarov. Nesmierne zaujímavé a veľmi dekoratívne sú úle v tvare domčekov či kostolíkov, ale nachádzajú sa tam aj reliéfne úle vyrezané ľudovými umelcami.

Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1Motýlia záhrada - exkurzia žiakov 1. stupňa 1
Späť na zoznam