Master Chef v plnom nasadení

8. 10. 2023
ZŠ Vazovova 4, Bratislava

Zdravím všetkých fanúšikov zdravých maškŕt. 

Konečne prišiel október a s ním dlho očakávané spustenie voľnočasového krúžku pre našich žiakov, a to otvorenie krúžku Master Chef - varíme s láskou. Tu sa naši najmenší priúčajú kulinárskemu umeniu pod drobnohľadom masteršéfky pani učiteľky Mgr. Katky Rodziňákovej. Masteršéfka našim kuchárikom šéfuje kritickým i pochvalným okom a dohliada aj na to, aby žiaci mali na sebe krásne farbné rovnošaty, ktoré zakúpila pani riaditeľka Mgr. Darinka Matejová.  Veď hygienické predpisy sa predsa musia dodržiavať! Tento týždeň si žiaci vyskúšali, ako vytvoriť (a popri tom hneď nezjesť) chutnú ovocnú kyticu a lahodné trojfarbné poháriky plné ovocia a zdravia. Na dozdobenie pohárikov sa použila mäta z našej vlastnej bylinkovej záhradky. 

Bohužiaľ, ochutnávku Vám zabezpečiť neviem. Ale vraví sa, že aj oči jedia, tak hop-šup, kuk na fotky!

Varme s láskou! 

Master Chef v plnom nasadení 1Master Chef v plnom nasadení 1Master Chef v plnom nasadení 1Master Chef v plnom nasadení 1
Späť na zoznam