Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :)

25. 1. 2024
ZŠ Vazovova 4, Bratislava

Zdravím všetkých zdravoškolákov!

Na desiatu jablko, banán, chlieb s maslom a šunkou?

Nudaaaa!

Ale kdeže!

Naši šikovní šiestaci dokázali, že aj z fádnej desiaty možno spraviť zábavu. Vďaka kreatívnej pani učiteľke Katke Krajčírikovej si žiaci na hodine techniky spravili výlet do sveta fantázie a vykúzlili zo všednej desiaty skutočne zdravé a veselé dobroty.

Kreatívci naštartovali svoju predstavivosť, spojili rôzne chute a v neposlednom rade uplatnili medzipredmetové vzťahy a ukázali, že technika môže byť aj "food art". 

Prikladáme fotky, ak by ste sa chceli nechať inšpirovať. :)

Dobrú chuť! 

 Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :) 1 Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :) 1 Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :) 1 Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :) 1 Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :) 1 Keď máš v škole healthy food, tak si happy fuuuurt :) 1
Späť na zoznam