Potraviny of farmárov do vašich škôl

18. 9. 2024

Veľkoobchod Farmove je okrem iného určený pre školské jedálne. Umožňuje objednávky na jednom mieste od viacerých dodávateľov s dodávkou na jedno miesto. Už nie je potrebné zriaďovať odberné miesto v škole.

Čo ponúka veľkoobchod Farmove

• Školy a škôlky môžu platiť na faktúru s dátumom splatnosti, na jednu objednávku dostanú len jednu súhrnnú faktúru, aj keď nakupujú od 20 dodávateľov na 1 zásielku (bezstarostná služba).
  • V súčasnosti máme v našej veľkoobchodnej ponuke viac ako 170 výrobcov s viac ako 1 000 výrobkami.
  • Neplatíte dopravu každému dodávateľovi zvlášť, doprava je pri objednávkach nad 150 eur bez DPH zadarmo.
  • Nemusíte spĺňať limity minimálnej objednávky každého dodávateľa zvlášť.
  • Nižšie riziko znehodnotenia: môžete si objednať aj jeden tovar od jedného dodávateľa.
  • Jedna dodávka a jedna faktúra pre objednávky od viacerých dodávateľov.
  • Riešenie reklamácií na jednom mieste.
  • Pôvod a kvalita potravín sú pre nás kľúčové. Výrobky musia spĺňať náš kódex kvality. Tri slová, ktoré nás vystihujú, sú kvalita, čerstvosť, lokálnosť.
  • Základom našej ponuky sú miestni výrobcovia, ktorí hospodária udržateľným spôsobom.

Predstavujeme vám dodávateľov, čím vytvárame fungujúci ekosystém školy a dodávateľa.

Objednávky doručuje Farmove každý týždeň od pondelka do piatku. Konkrétny deň dodania závisí od vašich potrieb a od toho, ako často potrebujete zásoby. Ku každému z vás pristupujeme individuálne. Po registrácii vám budú pridelené dni dodania podľa logistických možností.

Minimálna výška veľkoobchodnej objednávky je 150 eur bez DPH.

Pri objednávkach nad 150 eur bez DPH je doprava zadarmo, pri objednávkach do 150 eur bez DPH je doprava 10 eur bez DPH.

Pokiaľ prejavíte záujem o spoluprácu, bude Vám pridelený obchodný zástupca, ktorý s Vami prejde všetky Vaše potreby a na základe toho sa nastaví spolupráca.

Kompletné predstavenie online trhoviska FARMOVE.sk nájdete na: