Regionálna kuchyňa, taliansky, český týždeň v Školská reštaurácia Pionierska 2

13. 5. 2024
ZŠ s MŠ Pionierska 2, Brezno

V rámci projektu skutočne zdravá škola každý týždeň pripravujeme grafickú podobu jedálneho lístka pre školu aj materskú školu.

V našej školskej reštaurácii sme mali chutné regionálne jedlá, taliansky týždeň, český týždeň, ktoré pre žiakov pripravili naše milé pani kuchárky.

Regionálna kuchyňa, taliansky, český týždeň v Školská reštaurácia Pionierska 2 1Regionálna kuchyňa, taliansky, český týždeň v Školská reštaurácia Pionierska 2 1Regionálna kuchyňa, taliansky, český týždeň v Školská reštaurácia Pionierska 2 1Regionálna kuchyňa, taliansky, český týždeň v Školská reštaurácia Pionierska 2 1Regionálna kuchyňa, taliansky, český týždeň v Školská reštaurácia Pionierska 2 1
Späť na zoznam