Predvianočné posedenie

9. 1. 2024
Cirkevná ZŠ s MŠ Jána Krstiteľa, Partizánske

Vánoce ve školce

Advent je čas příprav, klidu, rozjímání, ale i spěchu a setkávání se s rodinou a přáteli. K přípravám neodmyslitelně patří i pečení cukroví.
Proč tedy nespojit tradici pečení s budováním komunity ve školním prostředí a tím nahlédnout do útrob školního systému, který bývá nám rodičům trochu zastřen tajemstvím?
Dnes jsme se v mateřské školce setkali - rodiče, děti a naši milí učitelé, abychom oslavili súpolečně svátky a v přátelském prostředí prohloubili naši malou společnost.
Je příjemné nespěchat, pronést více slov než jen "Dobrý den či Na shledanou" mezi dveřmi, když vyzvedáváte dítě, nahlédnout do světa dětí jejich očima ve třídě.

Zdobili jsme perníčky, jedli donesené ořechy a ovoce, připili si hroznovou a zázvorovou limonádou, zpívali koledy a oslavili nejen setkání, ale i příchod Ježíše Krista na svět.

Predvianočné posedenie 1Predvianočné posedenie 1Predvianočné posedenie 1Predvianočné posedenie 1