Červené jabĺčko vo vačku mám ....

23. 10. 2023
ZŠ Komenského, Svidník

20. október Medzinárodný deň stromov a 21. október - Deň pôvodných odrôd jabĺk.

Keď sa spoja tieto dva sviatky, vznikne originálny deň, ktorý sa stane oslavou sily prírody i človeka. Rozhlasovou reláciou sme si pripomenuli dôležitosť stromov pre ľudstvo. Program o jablkách sa postarali žiaci a učitelia našej školy. Nechýbala rozprávka, básničky, pesničky, hádanky, súťaže. Všetko s danou tématikou. Ale aj vlastná tvorba, nádherné koláže, kresby .... Originálny deň zaujímavých aktivít ukončila bohatá hostina / koláče, zákusky, džemy, jablkové výživy, jogurty, šťavy, šaláty. Akciu sme úspešne ukončili v školskej jedálni, kde sme si všetci spolu pochutnali na jablkovej žemľovke.

Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1Červené jabĺčko vo vačku mám .... 1