Aby sme dokázali presadiť lepšie stravovanie na školách a škôlkach, potrebujeme vašu podporu. Môžete nás podporiť rôznymi spôsobmi, alebo sa do iniciatívy rovno zapojiť.

Podporte nás finančne - prispejte na prevádzku našej iniciatívy a pošlite ľubovolnú čiastku na účet číslo SK5809000000005055509173 s predmetom podporujem Skutočne zdravú školu.

Staňte sa signatárom iniciatívy - pridajte s k tým, ktorí našu iniciatívu podporujú. Pošlite nám email na info@skutocnezdravaskola.sk, kde napíšete vaše meno, priezvisko, profesiu a prípadne krátky text, prečo ste sa rozhodli podporiť našu iniciatívu. Podľa vašej preferencie môžete priložiť aj vašu fotografiu.

Staňte sa regionálnym koordinátorom - podľa svojich vlastných možností môžete s nami pracovať na spoločných cieľoch, neváhajte nás kontaktovať. Snažíme sa vytvoriť sieť spolupracujúcich subjektov, nie direktívnu hierarchickú organizáciu.

Napíšte nám príklad dobrej praxe - ak ste členom školského zariadenia a myslíte si, že deťom varia podľa kritérií, Skutočne zdravej školy navrhnite vašu školu ako príklad dobrej praxe. Pošlite nám odkaz na web, kde je uverejnený jedálniček, prípadne opíšte aktivity, ktoré táto škola realizuje v rámci podpory kultúry stravovania.

Dajte o nás vedieť vašim známym a priateľom - môžete tak urobiť rozoslaním našej web stránky alebo odkazom na facebookovom profile Skutočne zdravej školy, či priradením do nášho newslettra.

Na Facebooku označte “Páči sa mi to” a neunikne vám žiadna správa.

Informujte o programe Skutočne zdravá škola riaditeľa či riaditeľku vašej školy - ak máte záujem, aby vaše deti chodili do Skutočne zdravej školy, napíšte o programe riaditeľovi alebo riaditeľke.

Ďakujeme