Rodinná farma Vištuk

Návšteva možná

Celý rok

Popis farmy

Prídite si oddýchnuť od uponáhľaného mestského tempa k nám, na Farmu vo Vištuku. Stačí sadnúť do auta a za pol hodinu môžete byť v prírode, tichu, s výhľadom na hrebene Malých Karpát. O koníky sa u nás stará naša Paťka. Baví ju venovať sa im, aj deťom. Rada poriada letné tábory. Okrem toho sa venuje hipoterapii, fyzioterapii, joge. Ak chete zažiť, ako vaše dieťa naberá sebavedomie a silu, skúste prísť. Niekedy stačí naozaj málo. Byť pri koníkovi, učesať ho, očistiť kopýtka, pohladkať. Sme tu preto, aby deti spolu s koníkmi boli, aby trávili čas v ich inšpiratívnej pokojnej prítomnosti. Neočakávame od nich žiadne zásadné výkony, ale samozrejme, radi ich budeme sprevádzať a naučíme ich, čokoľvek, čo na svojej ceste s koníkmi budú chcieť a potrebovať vedieť.

Druh hospodárenia

Zmiešaná farma (rastlinná i živočíšna)

Režim hospodárenia

Ekologický – bez certifikácie BIO

Aké aktivity je možné vykonávať so žiakmi?

Možnosť ubytovania na farme

Ponúka farma vlastný vzdelávací program?

Áno

Je návšteva farmy spoplatnená?

Áno

• Materské školy