Nájdite Skutočne zdravú školu vo vašom regióne

Zistite, ktoré školy a škôlky vo vašem regióne sú už zapojené  do programu a v oblasti zdravého a udržateľného stravovania realizujú rôzne činnosti. Nechajte sa inšpirovať príkladmi iných alebo objavte už fungujúce organizácie, ku ktorým sa môžete pridať.

Pridajte sa k viac ako 400 školám v susedných Čechách, které už kultúru stravovania na svojej škole posúvajú vpred od roku 2014. 

Program Skutočne zdravá škola začína aktívne už aj na Slovensku. Je nám cťou, že implementácia pilotného programu v roku 2021 prebieha pod záštitou Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a primátora Matúša Valla.Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací