Skutečně zdravá škola a o ďalší rok skúseností naviac

15. 11. 2019
Skutočne zdravá škola

Zúčastnili sme sa výročnej konferencie Skutečně zdravej školy v Českej rebublike, ktorej cieľom bolo predstaviť výsledky ich ročnej práce. 

V roku 2019 sa program realizuje už na 380tich školách v ČR. Do dnešného dňa získalo 72 škôl bronzový certifikát, bolo udelených 17 strieborných a dokonca aj 1 zlatý. Tlieskame! Ostatné školy stále pracujú na plnení kritérií, aby svoj prvý certifikát dosiahli vo vlastnom tempe. Na skutočne zdravej škole je totiž krásne to, že každá škola plní kritériá programu podľa seba.

Na tomto linku nájdete výstupy z jednotlivých prednášok, ktorými sa môžete inšpirovať. Nás veľmi oslovil najmä nový metodologický materiál týkajúci sa organizácie lekcií varenia a rôzne skúsenosti škôl pri implementácii projektu a plnení kritérií.

Späť na zoznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací