Program zdravá škôlka

28. 10. 2021
Základná škola s materskou školou, Plavnica 244

Týždeň prežitý na tému "V sade, v záhrade, na poli a v lese" . V aktivitách zameraných na zdravý životný štýl sme spoznávali, rozlišovali a ochutnávali ovocie, zeleninu, bylinkové a ovocné čaje. Deti spoznali, že človek ich môže získavať aj pestovaním a že sú prínosom pre zdravie. 

Späť na zoznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací