Ako zapojiť školu do programu

Podporte rozvoj zdravej a udržateľnej kultúry stravovania vo vašej škole.

Čo musíte urobiť, aby bola vaša škola alebo škôlka Skutočne zdravá?

Pred registráciou do programu:

Chcete ísť do toho? Pomôžeme vám:

Nie ste v tom sami. Pomôžeme vám splniť kritéria programu Skutočne zdravá škola a škôlka.

Po registrácii vašej školy do programu Skutočne zdravá škola alebo Skutočne zdravá škôlka urobíme všetko pre to, aby sme vás motivovali a povzbudzovali k dosiahnutiu ocenenia. Aký postup vás čaká, sa dozviete na tomto odkaze.

Získete podporu regionálnej koordinátorky programu a informácie o akciách vo vašom regióne, ktorý sa priebežne bude napĺňať.

Registráciou do programu získavate prístup nielen k návodom na plnenie kritérií a neformálnym vzdelávacím pomôckam a metodickým materiálom, ktoré vám pomôžu naplniť kritéria programu, ale taktiež do vášho personalizovaného školského „portálu“ na našom webe. V redakčnom systéme budete mať možnosť upravovať základné údaje o vašej škole, písáť články v sekcii Blog, a aktualizovať svoj postup v plnení kritérií programu Skutočne zdravá škola. Prostredníctvom vlastného blogu budete môcť informovať verejnosť a ďalšie školy o dianí vo vašej škole.

V neposlednom rade sa stávate súčasťou siete škôl, z ktorých mnohé sú ochotné poskytnúť vám rady v oblastiach, ktoré už oni vyriešili. Zoznam všetkých zapojených škôl nájdete tu.

Všetky registrované školy dostanú:

  • Prístup k radám a pomoci od regionálnych koordinátoriek/koordinátorov programu
  • Prístup k online pomôckam k plneniu kritérií programu
  • Prístup k online databázi preverených vzdelávacích fariem na celom území SR (v riešení)
  • Pozvánky na vzdelávacie akcie a semináre vo vašom regióne
  • Vašu vlastnú stránku školy s blogom na webe programu Skutočne zdravá škola
  • Informácie o vašej škole v našej on-line databáze a mape na našom webe

Školy, ktoré splnia kritéria:

  • Môžu používať logo ocenenia
  • Obdržia certifikát k vystaveniu v škole
  • Obdržia pozvanie na naše každoročné slavnostné odovzdávanie ocenení, kde prebieha množstvo workshopov a interaktívnych prednášok týkajúcich sa výživy a tém súvisiacich so Skutočne zdravou školou

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací