Ponuka neformálnych vzdelávacích služieb

Naše vzdelávacie semináre vám pomôžu plniť program Skutočne zdravej školy.

Aby sme školám uľahčili plnenie jednotlivých kritérií programu, ponúkame niekoľko vzdelávacích seminárov pre všetky zapojené skupiny: žiakov, pedagógov, kuchárky i rodičov. Semináre vedú naši odborne preškolení a skúsení lektori. Vzdelávacie semináre si môže objednať aj škola, ktorá zatiaľ nie je zaradená do programu Skutočne zdravá škola.

Účastníci vzdelávacích akcií získajú osvedčenie a zaujímavé materiály. Zoznámia sa s publikáciami, metodikami a pomôckami programu Skutočne zdravá škola, ktoré môžu následne využívať.